Osiągnięcia

  Osiągnięcia

  Osiągnięcia

  Podziękowania za udział w XX edycji szlachetnej paczki dla Urzędu Skarbowego w Górze.

  Z przyjemnością informujemy, iż zawsze i chętnie pomagamy potrzebującym…tym razem dumnie reprezentowaliśmy Urząd Skarbowy w Górze w akcji pomocowej SZLACHETNA PACZKA.

  Zorganizowaliśmy się tak doskonale, że rodzinie objętej pomocą (samotnej matce z trojgiem dzieci) zakupiliśmy pralkę, lodówkę i kuchenkę gazowo- elektryczną, ponadto rodzina została zaopatrzona w art. spożywcze, chemię gospodarczą, art. higieny osobistej, odzież, opał oraz indywidualne upominki dla każdego członka rodziny.

  Warto wspomnieć, że nie działaliśmy sami, bowiem bardzo chętnie wsparli nas PGNiG Oddział w Starej Górze oraz Nadleśnictwo Góra.

  Pomaganie potrzebującym daje ogromną radość i serce nam rosło widząc łzy w oczach obdarowanych, jednakże bardzo podniosła nas na duchu i zachęciła do dalszej, efektywnej pracy nasza Pani Naczelnik wyrażając poniższe słowa skierowane do nas – pracowników Urzędu Skarbowego w Górze:

  „…Serdecznie dziękuję wszystkim za zorganizowanie, udział i ofiarowanie datków dla potrzebującej mamy z trójką dzieci.

  Niezmiernie byłam dumna przyjmując podziękowania jakie otrzymaliśmy od tej Rodziny, widząc łzy w oczach tej Mamy …

  Zrobiliśmy  dosłownie „Szlachetną paczkę" we współpracy z PGNiG oddział w Starej Górze i Nadleśnictwem Góra, która przerosła zapewne oczekiwania potrzebujących.

  „DZIĘKUJĘ" dla wszystkich pracowników US w Górze – tak jak na otrzymanym obrazku, który rozświetli nasz Urząd."

   

   

   

  Wyróżnienie dla Urzędu Skarbowego w Górze
  Z przyjemnością informujemy, iż Urząd Skarbowy w Górze otrzymał wyróżnienie w XVI edycji konkursu Business Centre Club i Ministerstwa Finansów  "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy na Dolnym Śląsku 2018".
  Jest nam niezmiernie miło, gdyż jest to nasz wspólny wkład przełożony na ciężką i ambitną pracę.

  Certyfikat „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy 2019" dla Urzędu Skarbowego w Górze
  Niezmiernie miło nam zakomunikować, iż we wtorek 25 czerwca 2019 r. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbył się ogólnopolski finał XVII edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy 2019", podczas którego z rąk Szefa KAS Pana Piotra Walczaka oraz przedstawicieli  Zarządu Business Centre Club Panów Marka Worona oraz Marka Goliszewskiego Urząd Skarbowy w Górze otrzymał certyfikat „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy 2019", który zakwalifikował się do pierwszej trójki najlepszych w tej dziedzinie Urzędów z woj. dolnośląskiego.
  Celem konkursu jest tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem oraz budowanie partnerskiej współpracy.
  W gronie nagrodzonych Urzędów  znalazły się również Urzędy Skarbowe z Legnicy oraz Świdnicy.
  Podczas uroczystości zwycięzców reprezentowała Pani Dyrektor Anna Chałupa oraz Naczelnicy Urzędów Skarbowych.
  Dziękujemy przedsiębiorcom z powiatu górowskiego za aktywny udział w konkursie.

  Dyplom dla Urzędu Skarbowego w Górze za zajęcie II miejsca w XVII edycji konkursu Business Centre Club i Ministerstwa Finansów
  W piątek 28 czerwca, podczas lokalnej uroczystości zorganizowanej przez Lożę Dolnośląską Business Center Club, najwyżej oceniane przez dolnośląskich przedsiębiorców urzędy skarbowe: Urząd Skarbowy w Legnicy, Urząd Skarbowy w Świdnicy oraz Urząd Skarbowy w Górze, oraz wyróżnione: Urząd Skarbowy w Bolesławcu, Urząd Skarbowy w Jeleniej Górze oraz Urząd Skarbowy w Nowej Rudzie, odebrały tytuły Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy. Przedstawiciele urzędów (niestety zabrakło Urzędu Skarbowego w Bolesławcu) odebrali dyplomy z rąk Kanclerza Loży Dolnośląskiej BCC, Pana Marka Worona, Dyrektora Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu, Pani Anny Chałupy, oraz Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego, Pana Marcina Krzyżanowskiego.