«Powrót

Bezpłatne seminaria edukacyjne on-line poświęcone raportowaniu niefinansowemu

Bezpłatne seminaria edukacyjne on-line poświęcone raportowaniu niefinansowemu

Bezpłatne seminaria edukacyjne on-line poświęcone raportowaniu niefinansowemu

 

 

W marcu odbędą się dwa bezpłatne seminaria edukacyjne on-line poświęcone raportowaniu niefinansowemu:
• 2 marca br. w godzinach: od 11.00 do 13.00 – seminarium dla księgowych, podczas którego gościem specjalnym będzie Wiesław Janczyk, sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów.
• 19 marca br. w godzinach: od 11.00 do 13.00 – seminarium dla dziennikarzy oraz organizacji pozarządowych z udziałem zarówno prelegentów-ekspertów, jak i zaproszonych przez nich praktyków w sporządzaniu raportów niefinansowych.
Spotkania te są bezpłatne i mają charakter on-line, dlatego zapraszamy do udziału w nich wszystkich zainteresowanych! Podczas spotkania będzie można zadać pytania ekspertom on-line. Wszystkie osoby chętne prosimy o zgłoszenie pod adres raportowanie.niefinansowe@mf.gov.pl. Bezpośrednio przed spotkaniem zgłoszonym uczestnikom będziemy rozsyłać link do transmisji internetowej oraz hasło dostępu.

Już dziś zapraszamy również do przesyłania pytań naszym ekspertom. Pytania te zostaną omówione podczas panelu dyskusyjnego w czasie seminarium i opublikowane na stronie internetowej MF.

Eksperci biorący udział w akcji informacyjnej nt. raportowania niefinansowego
• Joanna Dadacz - MF
• Jacqueline Kacprzak – MiiR
• Piotr Biernacki oraz Magdalena Raczek - Kołodyńska – SEG
• Ewa Sowińska oraz Ewelina Kaczorowska – Wiosna - PIBR
• Jolanta Roszczyk – SKwP
• Olga Petelczyc – IIA
• Ilona Pieczyńska – Czerny - KNF

Zachęcamy również do zapoznania się z pakietem materiałów informacyjnych poświęconych raportowaniu niefinansowemu oraz Q&A umieszczonym na stronie internetowej prowadzonej przez Departament Rachunkowości i Rewizji Finansowej Ministerstwa Finansów.
 

 

Gość specjalny

Wiesław Janczyk, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów

 

Jeśli jesteś księgowym lub osobą, która będzie odpowiedzialna za przygotowanie sprawozdania lub oświadczenia na temat informacji niefinansowych, a masz związane z tym pytania lub wątpliwości – zapraszamy do aktywnego udziału w seminarium

 

 

 

W związku z nowym obowiązkiem rozszerzonego raportowania niefinansowego, ok. 300 przedsiębiorstw już w tym roku będzie zobowiązanych do raportowania informacji niefinansowych za 2017 rok

 

 

 

Już dziś zgłoś swój udział oraz pytania do ekspertów Ministerstwa Finansów

i zaproszonych gości na adres mailowy*: raportowanie.niefinansowe@mf.gov.pl

 

 

Podczas seminarium nasi eksperci będą odpowiadać na przesłane wcześniej pytania. Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej z najczęściej zadawanymi pytaniami na ten temat

 

 

*Zwrotnie otrzymacie Państwo maila z potwierdzeniem udziału w Seminarium, a bezpośrednio przed wydarzeniem link do transmisji internetowej oraz hasło dostępu.