«Powrót

Przekazaliśmy SZLACHETNE PACZKI

Przekazaliśmy SZLACHETNE PACZKI

Przekazaliśmy SZLACHETNE PACZKI

Magazyn

9 i 10 grudnia 2017 r. pracownicy Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu wraz z wolontariuszami „Szlachetnej Paczki" wręczyli dwóm potrzebującym rodzinom świąteczne podarunki.
Dzięki szczególnej hojności pracowników i funkcjonariuszy celno-skarbowych Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu udało się nam zebrać ponad 18 000 zł! 


Pomogliśmy nie tylko siedmioosobowej rodzinie ze Strzelina, która na co dzień żyje bardzo skromnie i wspólnie zmaga się z poważnymi chorobami czerech członków rodziny, ale itrzyosobowej rodzinie z Wrocławia: samotnej mamie wychowującej dwójkę wspaniałych synów (3 i 8 lat), która jest w ciężkiej sytuacji życiowej, finansowej i mieszkaniowej. Pracuje tymczasowo, a mieszkanie komunalne, w którym mieszka, wymaga całkowitego remontu, który rodzina musi przeprowadzić, aby nie utracić lokalu.


Wśród najważniejszych potrzeb z listy „Szlachetnej Paczki" rodziny wymieniły: lodówkę, materiały budowlane, odzież i obuwie na zimę, artykuły spożywcze, środki czystości, środki pielęgnacyjne, środki medyczne, ręczniki, pościel, koce oraz piżamy.
Oprócz tego, kierując się ideą „Szlachetnej Paczki", przygotowaliśmy indywidualne prezenty gwiazdkowe – niespodzianki dla każdego członka rodziny, starając się spełnić maleńkie marzenia ludzi, którzy – oby przejściowo – znaleźli się w niezawinionej przez nich trudnej sytuacji.  Wymarzone prezenty bardzo wzruszyły obdarowanych, o czym mogliśmy przekonać się podczas osobistego wręczenia upominków i paczek.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: NaN.NaN.NaN Data publikacji: 13.12.2017 10:21 Data ostatniej modyfikacji: 13.12.2017 10:29
Autor: Agnieszka Rzeźnicka-Gniadek Osoba publikująca: Agnieszka Rzeźnicka-Gniadek Osoba modyfikująca: Agnieszka Rzeźnicka-Gniadek
Rejestr zmian