Referent ds. sekretariatu w Wieloosobowym Stanowisku Sekretariatu w Urzędzie Skarbowym w Miliczu

16.02.2018 14:22

Źródło: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu

Status: Zakończony

Typ pracy: Służba cywilna

Informacje szczegółowe

Numer: Nr ogłoszenia nr 22473 z dnia 16 lutego 2018 r (umowa na zastępstwo
Tytuł: Referent ds. sekretariatu w Wieloosobowym Stanowisku Sekretariatu w Urzędzie Skarbowym w Miliczu
Data publikacji: 16.02.2018 14:22
Termin składania ofert: 21.02.2018 14:19

Opis

Dyrektor
poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
referent ds. sekretariatu
w Wieloosobowym Stanowisku Sekretariatu w Urzędzie Skarbowym w Miliczu
W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych wynosi co najmniej 6%.

Ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej.

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu
Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
ul. Powstańców Śląskich 24, 26
53-333 Wrocław

Miejsce wykonywania pracy:
Milicz
Urząd Skarbowy w Miliczu
ul. Składowa 2
56-300 Milicz

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
 prowadzenie sekretariatu Naczelnika Urzędu w celu wsparcia bieżącej pracy Naczelnika Urzędu Skarbowego,
 prowadzenie spraw dotyczących wewnętrznych procedur postępowania, upoważnień do podejmowania czynności w imieniu Naczelnika Urzędu oraz innych dokumentów wydawanych przez Naczelnika Urzędu Skarbowego w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania poszczególnych komórek urzędu oraz upoważnionych pracowników,
 organizowanie obiegu informacji i dokumentacji w zakresie zapewniającym prawidłową obsługą Naczelnika Urzędu Skarbowego w obszarze zarządzania
i  procesów pomocniczych w celu sprawnej i terminowej realizacji zadań
w przedmiotowym zakresie.
Warunki pracy:
- praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
- praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,
- praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej,
- stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe,
- pomieszczenie biurowe w budynku III kondygnacyjnym
- budynek nie przystosowany dla osób niepełnosprawnych na wyższych kondygnacjach
- parking przy budynku urzędu z ograniczoną liczbą miejsc parkingowych

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy
n i e z b ę d n e
wykształcenie: średnie
pozostałe wymagania niezbędne:
• umiejętność obsługi aplikacji biurowych i urządzeń biurowych,
• umiejętność redagowania pism
• komunikatywność
• posiadanie obywatelstwa polskiego
• korzystanie z pełni praw publicznych
• nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe:

doświadczenie zawodowe: do 0,5 roku w pracy biurowej

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
• życiorys i list motywacyjny,
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
• oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
• oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
• kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
• kopia dokumentów potwierdzających długość i rodzaj doświadczenia zawodowego.

Inne dokumenty i oświadczenia:
• kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego

Termin składania dokumentów: 21.02.2018 r.

Miejsce składania dokumentów:
pocztą lub osobiście: kancelaria piętro 0 pok. 5

Inne informacje:
Oferty można składać również w formie elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, zgodnie z ustawą o podpisie elektronicznym albo w postaci elektronicznej opatrzone podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP.

Kandydaci, którzy spełniają wymagania formalne, zostaną poinformowani (telefonicznie lub e-mailem) o terminie dalszego etapu naboru. Oferty złożone lub wysłane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data stempla pocztowego).
W ofercie należy podać dane kontaktowe (adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu) oraz numer ogłoszenia.

W celu spełnienia wymagań formalnych należy dostarczyć kopie wszystkich ww. wymaganych dokumentów i oświadczenia z poz. "wymagane dokumenty
i oświadczenia". Oświadczenia kandydatów oraz list motywacyjny muszą być opatrzone własnoręcznym podpisem. Długość wymaganego doświadczenia zawodowego musi jednoznacznie wynikać z przedstawionych dokumentów.                                 W przeciwnym razie oferta nie będzie spełniać wymogów formalnych.

Do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne, które spełniają
            wymagania określone w niniejszym ogłoszeniu
Zachęcamy do zapoznania się z wewnętrzną procedurą naboru w Izbie Administracji Skarbowej we Wrocławiu, która jest dostępna na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu www.dolnoslaskie.kas.gov.pl.

Metody i techniki naboru oraz sposób dokonania  ocen:
- rozmowa kwalifikacyjna.

Kwota minimalnego miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego wynosi 3.016,88 zł brutto przy mnożniku kwoty bazowej wynoszącym 1,6100.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel.:
71 38-05-122 (sprawy dotyczące zadań na stanowisku),
71 36-52-697 e-mail: andzelika.jadach@ds.mofnet.gov.pl (sprawy organizacyjne
i formalne).

Kandydat wybrany do zatrudnienia na dane stanowisko pracy, przed podjęciem zatrudnienia w Izbie Administracji Skarbowej we Wrocławiu obowiązany będzie do złożenia oświadczeń wynikających:
 z art. 4 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne,
 z art. 144 ustawy z dnia 16 listopada 2016 r. o Krajowej Administracji Skarbowej (dotyczy osób urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r.).

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane
z równą uwagą  bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne,   przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Informacje o publikacji dokumentu bip

Data utworzenia: 16.02.2018

Autor:

Osoba publikująca: Andżelika Jadach

Data ostatniej modyfikacji: 15.03.2018 16:11

Osoba modyfikująca: Andżelika Jadach

Rejestr zmian